O nás

E.V.Havelka - astrolog říká: "Hvězdy naznačují, osud si každý tvoří sám! Osobní horoskop je vlastně takový jízdní řád, který ukazuje cestu, kterou se po narození máme vydat. Z horoskopu vše přesně vyčteme, i když nám přímo neříká, že se nám něco stane, anebo naopak nás čeká úspěch. On říká, že máme tyto možnosti. Když je využijeme, tak možnost úspěchu je daleko větší, než když dopředu nevíme nic. Když se někdo narodí a bude vědět, co má v určitém období života dělat, pomůže si. Pokud to však vědět nebude, je odkázán na to, co se děje, aniž by mohl zasáhnout opravně do svého osudu."

 

Pan E.V.Havelka se především ale zabývá astromedicínou. Při svých poradnách Vám stanoví dle data a místa narození doporučenou léčbu již vzniklých zdravotních problémů nebo aby se preventivně možným rizikům předešlo. Dále Vám ale poradí i při rozhodování v důležitých životních otázkách. Velké úspěchy jsou dosahovány při určení plodných dnů pro páry, kteří se potýkají s problémem otěhotnění.

Konzultace je zdarma, trvá jen krátce, proto si případné dotazy raději poznačte předem.

 

Doporučenou léčbu si můžete zakoupit hned na místě v našich apatykách (Praha, Bohdalov, Pec pod Sněžkou), nebo si ji můžete objednat i na dobírku přes

e-shop, telefonicky na čísle: 566 677 283 či e-mailem: apatykyastral@centrum.cz

 

Pan Havelka dále publikuje v časopisech - především Meduňka, letos v březnu o něm vyšel článek v BLESKU ZDRAVÍ. Jedenkrát měsíčně vystupuje na Slovensku na televizním kanále Markíza v rámci programu Teleráno. V České televizi byl nedávno v pořadu "Hoby naší doby", kde si povídal s Jiřinou Bohdalovou:

Viz:

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10314241266-hoby-nasi-doby/212562223000026/

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10314241266-hoby-nasi-doby/212562223000001/

 

 

Další videa, kde najdete rady pana E.V.Havelky:

https://www.rozhlas.cz/pardubice/mamehosty/_zprava/emil-vaclav-havelka-cesty-za-bylinami--1233324
 

https://www.itvtv.sk/index.php?option=com_hdflvplayer&Itemid=54&id=79

 

https://www.youtube.com/watch?v=IbYyNBJgY7I