Antikoncepční kalendář a výpočet plodných dnů

 Neplodností a sterilitou  na straně jedné a zabránění nechtěného otěhotnění na straně druhé se lidstvo zabývá od svého počátku. Řešit tyto závažné otázky se s velkým úspěchem pokouší tzv. lékařská astrologie.  

    Metoda "Astrologické antikoncepce" používá pro výpočet neplodných dnů působení vesmírných těles v okamžiku narození ženy (s přihlédnutím k závěrům klasické medicíny), přesněji fázový úhel mezi Sluncem a Měsícem. Tento "Astrologický antikoncepční kalendář" byl využíván již v Babylonii a je téměř 100%.

    Využití závěrů a pravidel astrologie a poznatků klasické medicíny vede i k opačnému výpočtu, tedy k určení plodných dnů, tj. kdy žena může přijít do jiného stavu, a to i ke stanovení nejvhodnějších dnů pro početí zdravého potomka. Podle přání si můžete určit i pohlaví dítěte. Ženy, které podstupují umělé oplodnění (invitro), se řídí taktéž podle vypočítaných dnů vyznačených v jednotlivých měsících v kalendáři pro početí. To znamená, že embryo se vkládá do dělohy v první takto označený den v určitém měsíci.

    Máte-li zájem o individuální astrologický antikoncepční kalendář, můžete si jej objednat v některé z apatyk osobně nebo poslat níže vypsané údaje e-mailem na: apatykyastral@centrum.cz

Cena při osobním vyzvednutí v naší apatyce - Kč 200,-- .

Zaslání na dobírku - Kč 290,--.

 

 

Údaje potřebné pro vypracování:     Jméno a příjmení ženy:

                                                   Datum narození:

                                                   Čas narození:

                                                   Místo narození:

                                                   Adresa pro doručení:  ulice a čp, město vč. PSČ